studio artystyczne KAMA

Oferta

 

PRZYJAZNA DROGA NA DWÓCH NOGACH

 

 

 

 

... lekko i z humorem, aczkolwiek zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami potraktowane zagadnienia związane z bezpiecznym poruszaniem się dzieci po drodze, oraz w trakcie zabawy. Przedstawienie delikatnie skłania widza do przyswojenia i stosowania zasad ruchu drogowego szczególnie w trakcie drogi do i ze szkoły (głównie w obrębie przejść dla pieszych). Przedstawienie uwrażliwia też widza na prawidłowe i kulturalne zachowanie wobec innych osób- rówieśników i dorosłych.

 

 

 

 

 

ŻYWA WODA

 

       ...jest to baśń polska o trzech synach, którzy muszą udać się w podróż, i odnaleźć źródło żywej

      wody, aby uratować matkę. Podczas wędrówki dwóch z braci zamienia się w kamień. Najmłodszy z

      braci mimo przeciwności losu postanawia odnaleźć źródło samodzielnie. Opowieść ta uczy widza ,

            że nie kosztowności i wygody są ważne w życiu, ale rodzina i przyjaciele.

 

 

 Wróżka Malwinka i Jej Przygód o Pomocy Kilka

... jest to opowieść o przyjemności jaką jest niesienie bezinteresownej pomocy innym, o byciu wrażliwym na potrzeby otoczenia. Dzieciom zostają przybliżone (nieco już zapomniane!) zawody malarza , szewca  i rzeźbiarza. Bajka uczy , że jeżeli komuś bezinteresownie pomagamy to pomoc do nas wraca kiedy sami jesteśmy w potrzebie.

 

 

 

  O Odpowiedzialności Bajka Krótka

 

... jest to opowieść o chłopcu, który próbuje podkreślić jakim jest już „dużym”  i odpowiedzialnym chłopcem. Spotyka postacie , które traktują go równie lekceważąco jak on zasady właściwego zachowania w społeczeństwie. Po pewnym czasie bohater przekonuje się, iż faktycznie jego zachowanie nie było „w porządku” i  zaczyna szukać autorytetów wśród dorosłych m.in. w rodzicach i nauczycielach.

 

 

 

 

Wędrówki Adasia mrówki (od 01.12.2012)

...na skutek pomyłki pewien roztargniony czarodziej przybywa do Adasia , który kompletnie nie zna geografii, mimo to chłopiec zabiera go do najbardziej znanych miast cały czas myląc ich nazwy. Dzięki postaciom , które spotykają ( m.in. Bazyliszek, Wars, Sawa) udaje im się odnaleźć poszukiwane przez czarodzieja miejsce i słynnego Kraka.

 

 

 

  • Spektakle są interaktywne, dzieci biorą w nich czynny udział,

  • Mają formę mieszaną co oznacza, że występują aktorzy a w epizodach kukiełki (w niektórych przedstawieniach).

  • Utrzymane są w zabawnym oraz humorystycznym klimacie. W trosce o estetykę i przyjemność odbioru, zadbaliśmy o barwną scenografię, oraz podkład muzyczny, które delikatnie wypełniają ciekawą grę aktorów.

Przedstawienia pozostawiają po sobie miłe wspomnienia oraz rzucają cień refleksji nad własnym postępowaniem oraz dobrymi manierami.

 

 

 

KARNAWAŁ! :)

Nasze Studio organizuje również imprezy okolicznościowe powiązane z tematyką przedstawień teatralnych, bądź same imprezy. Ze swojej strony oferujemy różnego rodzaju konkursy oraz zabawy,  (wszystko zostaje przedyskutowane i ustalone z Dyrekcją). To właśnie Dyrekcja określa nam właściwy repertuar  dla dzieci. Staramy się dopasować do wymogów Dyrekcji, aby dzieci dostatecznie się wybawiły. Prosimy o kontakt w celu przedyskutowania interesujących Państwa szczegółów oferty. Kwota przedstawienia teatralnego jest zależna od ilości osób oglądających spektakl. natomiast jesli chodzi o imprezy okolicznościowe jest to zależne od charakteru balu, czyli czasu trwania oraz elementów wykorzystanych w trakcie zabawy. Ceny podlegają negocjacji. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. POSTARAMY SIĘ MILO PAŃSTWA ZASKOCZYĆ :)!!

 

 

 

QR Code to dwuwymiarowy kod kreskowy, który umożliwia zakodowanie informacji, które mogą być później zeskanowane za pomocą aparatu w telefonie komórkowym. Wystarczy posiadać odpowiednią aplikację w telefonie, zrobić zdjęcie i otrzymamy odkodowaną informację np. numer telefonu, adres e-mail.
Przykładowe aplikacje: QR Droid (Android), QuickMark QR Code Reader (Android), Qrafter (iPhone)